FOTOGRAFIA REKLAMOWA Z MATEUSZEM LUZAREM – SPOTKANIE NKF

13.06.2018
Start: 19:00

Klub Grota 2, ul. Rakowicka 27
Poniedziałek- Piątek 9:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 17:00
Niedziela 9:00 - 15:00

Zobacz mapę

Razem z naszym gościem, wybitnym fotografem Mateusz Mat-lu Luzarem, porozmawiamy o fascynacji fotografią reklamową, o tym jak wyglądają wielogodzinne przygotowania, o fotografii still life, budowie scenografii, a przede wszystkim o ogromnej satysfakcji i prawdziwej pasji. Przewidziana dyskusja, integracja i przegląd zdjęć uczestników.

Mateusz Luzar - absolwent, a od 2012 roku wykładowca Akademii Fotografii w Krakowie. Fotografię uprawia ponad 10 lat. Równolegle studiował na uczelniach o technicznych profilach. Z upływem czasu nabrał pewności, że zawodowo chce związać swoje życie z pasją.

Fascynuje go fotografia reklamowa STILL LIFE. Umiejętnie wykorzystuje rożnego rodzaju płyny, farby, pyły, ładunki wybuchowe. Nie boi się w swoim studiu wysadzać, rozbijać, rozlewać, zalewać przedmiotów. Fotografia reklamowa bowiem to nie tylko zwykłe packshoty (zdjęcia produktów na białym tle), które możemy oglądać na stronach sklepów internetowych. Tak naprawę to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii.