open call 2021#isFRINGEcringe niestety?
Będąca na skraju odnoga Miesiąca Fotografii wypłynęła na brzeg, proponując zmiany formalne – nie tylko PHOTO, oto: trzepaki, firanki, zabawy, dywany, mydła i inne frędzle, co nam się uprzędzie, czyli zielone światło dla performatywnego wyżycia się artystycznego, czy to Misteria Trzepaczne czy Głupie dziewczyny, chodźcie obejrzeć, Was nie namówimy?

inspirujmy nie rujnujmy, w rzeczywistą wirtualność zanurkujmy peryferyjne eksperymenty – aktywne są różne dzielnice Krakowa – na Dębnikach otwieramy Złote Tarasy, ale to nie tylko pora na krakowskie ambarasy, gdyż nie widać końca naszej trasy, studentów sobie zapraszamy z ŁODŹi & SZCZECINa & POZNANia, by zapewnić pełniejsze doZNANIA. do śniadania siada Naga, o przestrzeni nas zagada. A do drugiego daNIA mamy ślicznego zina, smacznego od NO SOURCE – to nie kpina!

Chwila dla sadzenia sztuki – POSTkompozycja ogrodowa, naturalna odnowa. Sztukę w ziemię wsadzamy i sztuką zarażamy poprzez spacer z Krzysztofem Maniakiem, czy z Marii Novej bioTALKIEM. Do korzeni wracamy też w Pamięci tłumaczeń i w grze szukamy wyobrażonych znaczeń. Znaczeń szukamy czy Żyraf? Oto na Niezrównoważone Zwierzynieckie Zwierzę jest spora chwila. Teraz wszystko zmieni się na lepsze, ale jeszcze: wystawmy się też w lumpeksie i Tribute to Christian Paul krzyczmy w a/efekcie.

W takiej piwnicy mamy gwary i Rozruchy, a w kinie przewodnik wspomnień z Rzymu Vetulanich podmuchy. W botanicznym ogrodzie lożę zajmiemy, przy NATIVE się zRELAXujemy? Czyżby bywało też na poważnie i odbywało się Odnowy:Obecności fotografowanie? Pączkujemy od domysłów, sięgamy do zmysłów.

Aby nikt się nie zanudził towarzyszów wzniećmy płomień.

sflaczały wniosek z wszystkiego?Furt(k)acz emp(a)t(h)y jest od tego.


Energię wspólnego przebodźcowania i sztuki na zewnątrz wyciągania obszyły Carina
Malarka Miejska oraz zwykła dziewczyna 19. iloCZYn tego wszystkiego do oceny WaszEGO pozostawiamy.
Z chaosu rodzą się piękne rzeczy.
1-3. rzeczywista wirtualność, galeria KMWTW
4-5. Misteria Trzepaczne

6-7. (Post)kompozycja)
8-9. Głupie dziewczyny w Galerii Skurwienie
10-13. Złote Tarasy przy Bałuckiego 15
14-15. Spacer
16-18. Tribute to Christian Paul w second-handzie METKA
19-20. Teraz wszystko zmieni się na lepsze
20-23. Rozruchy kolektywu Ruchy
24. Pamięć tłumaczeń
25-26. Backseat art
27. Prezes